Pokud chcete vítězit, musíte do toho dát všechno

Pokud chcete vítězit, musíte do toho dát všechno

Několikanásobný šampion UFC Conor McGregor je globální sportovní i podnikatelskou ikonou. Pochází z irského Dublinu, kde se učil instalatérem a věnoval se amatérským zápasům.

Na scénu UFC vtrhl v roce 2013 a již v roce 2015 získal titul v pérové váze. Historii MMA ale přepsal o rok později, kdy vybojoval titul i v lehké váze. Stal se tak prvním bojovníkem, kterému se podařilo být šampionem ve dvou různých váhových kategoriích současně, a zařadil se mezi nejúspěšnější sportovce všech dob.

Úspěchy ale McGregor slaví i mimo oktagon, a to především ve světě byznysu. Bývalý dvojitý šampion UFC se neustále a s velkým zápalem pouští do dalších projektů. Založil nejrychleji rostoucí značku whisky na trhu, investoval do řady příležitostí v oblasti sportu, pořídil si vlastní restauraci, a dokonce se stal hlavní tváří populární online hry. Nyní Conor McGregor navázal partnerství s investiční společností XTB, a stal se tak globálním ambasadorem její značky. V rozhovoru mluví o myšlení, sebevědomí a vášni, které ho z tělocvičny na předměstí Dublinu dovedly k titulům v UFC a celosvětové slávě. Jeho zkušenosti jsou přitom relevantní nejen pro sport, ale mohou být cenné i v každodenním životě ...

CELÝ ČLÁNEK