Procházka měl dostat šanci na obrat, radši bych ho viděl odejít na štítu než takhle, prohlásil známý tvrďák z UFC

Procházka měl dostat šanci na obrat, radši bych ho viděl odejít na štítu než takhle, prohlásil známý tvrďák z UFC

Výsledek už sice nezvrátíme, stejně je ale sympatické vidět, že i někteří známí bojovníci mají za to, že byl Procházka ukončen předčasně a byl v zápase s Pereirou ochuzen o šanci na obrat.

Jiří Procházka se po své prohře na turnaji UFC 295 zachoval nejlépe, jak mohl. Většině fanoušků v tu chvíli bylo jasné, že ukončení od Marca Goddarda bylo předčasné, ale Procházka jako gentleman prohlásil, že rozhodčí se zachoval správně, protože byl na chvíli vypnutý. A to i přesto, že se ihned po ukončení v naprostém pořádku zvedl a nevypadal nijak výrazně otřesený. V rozhovoru, který v Česku poskytl, vše ještě více vysvětlil. Prohlásil, že po loktech sice na chvíli byl mimo, ale jakmile začal padat k zemi, přišel zpátky k sobě a mohl dál normálně fungovat. 

“S vědomím toho, jaký jsem typ zápasníka, to za mě bylo předčasné ukončení zápasu. Na chvilku mě vypnul, ale jak jsme padali, tak mi znovu sepnulo. Jsem v těchto situacích naučený pokračovat a překonat těžký moment. Neberu zápas jako prohru, je to pro mě jen výsledek. Prohru vnímám jako fatální věc, což v tomhle případě není, protože jsem živý, věřím a jdu dál,” prohlásil Procházka v rozhovoru pro DVTV. Dále dodal, že Goddarda nechtěl hned zpražit ...

CELÝ ČLÁNEK