Rekordní bonusy, klidný Procházka a vtipný vetřelec na konec. Tiskovka před UFC 300 byla spíše klidem před bouří

Rekordní bonusy, klidný Procházka a vtipný vetřelec na konec. Tiskovka před UFC 300 byla spíše klidem před bouří

Tradiční tiskové konference před číslovanými turnaji se sice tentokrát zúčastnili všichni bojovníci včetně Jiřího Procházky, průběhu to ale paradoxně spíše uškodilo. Nejzajímavější tak bylo oznámení pořádně navýšených bonusů na tento jubilejní turnaj.

Přes určité porodní bolesti se UFC podařilo na svůj jubilejní turnaj s číslovkou 300 připravit papírově jednu z nejlepších startovek poslední doby. Dvě titulové bitvy a dokonce 9 bývalých šampionů, z nichž dva, Figueiredo a Garbrandt, dokonce celý turnaj otevřou. Enormní atraktivitu pro domácí fanoušky navíc ještě zvyšuje účast Jiřího Procházky, taktéž bývalého držitele pásu, přičemž nedělní výhra by ho mohla přiblížit k šanci o znovuzískání prvenství v polotěžké váze. V noci ze čtvrtku na pátek pak měli všichni aktéři UFC 300 šanci se spolu poměřit slovně na tradiční tiskové konferenci.

Bohužel však všech 26 zápasníků na pódiu bylo na půlhodinovou akci příliš moc. Většina fighterů se k mikrofonu dostala pouze jedenkrát a tak ani výraznější provokatéři nebo showmani neměli moc prostoru pro nějaké zajímavé slovní konfrontace. To se týkalo také Jirky Procházky a jeho rivala Rakiče ...

CELÝ ČLÁNEK