Roberto Soldić opouští KSW! Robocop podepsal smlouvu s organizací One Championship

Roberto Soldić opouští KSW! Robocop podepsal smlouvu s organizací One Championship

Roberto Soldić opouští špičkovou polskou organizaci KSW. Během rozhovoru v pořadu The MMA Hour s novinářem Arielem Helwanim prozradil, že nově bude působit v organizaci One Championship.

“Když mi skončila smlouva s KSW, měl jsem mnoho nabídek. Včetně UFC nebo ONE FC. Vybral jsem si samozřejmě ONE FC, protože jsou největší na světě, pokud se bavíme o bojových uměních. Zaručují mi možnost získat jakýkoli pás. Můžu se stát šampionem v K-1, Muay Thai, MMA a také v boxu. Je to pro mě obrovská výzva. Byl jsem v Singapuru, kde jsem měl možnost poznat atmosféru organizace, jejího prezidenta a jeho přístup a vztah k bojovníkům.”

Roberto Soldić bojoval v KSW od roku 2017. Během této doby se stal velkou hvězdou evropské scény MMA. “Robocop” získal dva tituly ve veltrové a střední váze. Soldić má za sebou devět zápasů v KSW, z nichž osm vyhrál. Jedinou porážku utrpěl od současného bojovníka UFC Dricuse du Plessise, kterému však v dalším zápase porážku oplatil a získal zpět titul ve veltrové váze. Při svém posledním vystoupení v organizaci KSW “Robocop” brutálně knokautoval polskou legendu MMA Mameda Khalidova a získal mistrovský pás ve střední váze ...

CELÝ ČLÁNEK