Rozjetý Jamahal Hill prozradil, proč ho štve odveta Procházky s Teixeirou

Rozjetý Jamahal Hill prozradil, proč ho štve odveta Procházky s Teixeirou

Ne všichni skáčou z dalšího souboje mezi Procházkou a Teixeirou nadšením. Jamahal Hill ji prý sice Brazilcovi přál, jedna věc ho ale přece jen naštvala.

Neoficiální ohlášení odvety mezi Jiřím Procházkou a Gloverem Teixeirou vyvolalo mezi bojovníky na vrcholu polotěžké váhy (93 kg) vlnu nevole. Nejvíc zklamaný je pravděpodobně Jan Blachowicz, který doufal, že se s českým šampionem utká sám. Dagestánec Magomed Ankalaev se pro změnu cítí být přehlížený. Ačkoliv jede na vlně 9 vítězství v řadě, jeho jméno se v souvislosti s titulovou šancí neobjevuje tak často, jak by si přál. A odveta se nezamlouvá ani raketově stoupajícímu Jamahalu Hillovi, podle kterého dost zbrzdí dění v divizi.

"Čekali jsme to, ale sakra, prosinec? To je celý rok bojování se stejným člověkem," řekl Hill v rozhovoru pro Sportskeeda. "Nechápejte mě špatně, nevadí mi, že Glover dostane odvetu. Chtěl jsem, aby ji dostal. Ale myslel jsem si, že to vyřeší do podzimu nebo tak nějak. Desátého prosince, to má být co? To je tak za čtyři měsíce, a kdy zápasili poprvé? Bylo to v květnu, ne? Takže bojovali před třemi měsíci a teď potřebují další čtyřměsíční kemp? Ale no tak!" ...

CELÝ ČLÁNEK