Šéfovi UFC prý zbývá už jen 10 let života, pokud nezmění životosprávu. Co by si chtěl do smrti splnit?

Šéfovi UFC prý zbývá už jen 10 let života, pokud nezmění životosprávu. Co by si chtěl do smrti splnit?

Dana White se rozpovídal o zdravotních potížích, podle nichž by měl zemřít v roce 2033. Odhalil také, co by si ještě do konce života rád splnil.

Od roku 2001 Dana White šéfuje organizaci UFC a velkou měrou se podílel na zpopularizování MMA. On sám se z boxerského trenéra vypracoval na miliardáře a rád by si nabité bohatství užíval co nejdéle, proto si od společnosti 10X Health System nechal z krve vypracovat životní prognózu. Její výsledek ho však nemile překvapil.

White podle svých slov očekával jen konkrétní datum, kdy zemře, hlavní biolog Gary Brecka se u něj ale zastavil osobně. "Seděl se mnou 3 a půl hodiny a procházel mé krevní výsledky. Jsem celý v pr**li. Hodnota mých trigliceridů je 764, měli by přitom být někde mezi 80 a 150, a vše ostatní, co by mohlo být špatně, je špatně. Dal mi 10,4 let života," prozradil Dana v podcastu Action Junkeez. "Věc, která mě vystrašila nejvíc, byla, že jsem mu o sobě neřekl vůbec nic, ani svou zdravotní historii nebo co se se mnou osobně dělo, a on mi řekl všechno, co je se mnou špatně. Věci, které jsem neřekl dokonce ani své ženě. Všechno z krevních výsledků." ...

CELÝ ČLÁNEK