Steroidy už tě nezachrání! Garbrandt by rád trilogii s Dillashawem, ten ho ale chladnokrevně setřel

Steroidy už tě nezachrání! Garbrandt by rád trilogii s Dillashawem, ten ho ale chladnokrevně setřel

Bývalého šampiona Codyho Garbrandta pořádně namíchlo vyjádření bývalého rivala, že do jejich vzájemných zápasů nastoupil se zraněním. Chtěl by se tak s ním utkat ještě jednou.

Titulové zápasy v bantamové divizi UFC jsou poslední dobou zárukou všemožných kontroverzních situací. Jako by nestačily dva zápasy Yana se Sterlingem, jeden s těžko pochopitelným faulem ruského fightera a Sterlingovým pravděpodobným filmováním a druhý s velmi diskutovaným vítězstvím Američana na body v poměru 2:1. Další souboj v pořadí – Sterling vs. Dillashaw na nedávném UFC 280 přinesl také svou zvláštní aféru.

Hned v prvních sekundách zápasu si totiž T.J. při bránění strhu vyhodil rameno. A  přestože nejspíš jen silou vůle přežil první kolo, v tom druhém mu rameno opět putovalo do nepřirozených pozic a pro nedostatečnou obranu proti Sterlingovým úderům rozhodčí celý střet ukončil. To by samo o sobě ještě nebylo ničím zvláštní, ale už v pozápasovém rozhovoru Dillashaw přiznal, že měl problémy s ramenem po celou přípravu a do zápasu tak vědomě nastoupil kompromitovaný zraněním ...

CELÝ ČLÁNEK