Teixeira: Stejně jako Pereira porazil Adesanyu, tak já porazím Procházku

Teixeira: Stejně jako Pereira porazil Adesanyu, tak já porazím Procházku

Glover Teixeira je nyní plně nabuzený. Výhra jeho parťáka ho motivovala natolik, že proti Procházkovi předvede životní výkon.

Glover Teixeira byl součástí rohu Alexe Pereiry, který nyní v noci ze soboty na neděli v New Yorku ovládl už třetí zápas proti Israelu Adesanyovi. Dalo by se říct, že se jednalo o ten zdaleka nejtěžší, na konci prvního kola měl totiž pořádně namále, ale přesto v sobě našel sílu pro úžasný comeback.

„Tato výhra jen potvrzuje, jaká je vůle a odhodlání brazilských bojovníků!“ řekl hned po zápase Alexův tréninkový parťák Glover Teixeira, jenž si do nitra klece za pár týdnů stoupne sám. Jak dobře víme, soupeřem mu bude český samuraj a současný šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka, na kterého je Glover nyní extra motivovaný.

„Výhra jako tato dodá člověku sebevědomí! Jsem opravdu šťastný za Alexe. Jeho vítězství mi dalo energii, abych si i já za necelý měsíc sáhl až na samotné dno svých sil. Stejně jako Pereira porazil Adesanyu, tak já porazím Procházku. Připravte se. Nastává brazilský převrat!“ oznámil Teixeira, který usiluje o to, aby mistrovské pásy z UFC drželo co nejvíce Brazilců ...

CELÝ ČLÁNEK