Troufalý Walker opět šije do Procházky: Nejvíce přeceňovaný fighter široko daleko!

Troufalý Walker opět šije do Procházky: Nejvíce přeceňovaný fighter široko daleko!

Johnny Walker hlásí, že by rád vypnul toho přechváleného českého samuraje. UFC mu nyní dalo soupeře, který ho k jeho cíli může přiblížit.

Jiří Procházka je člověkem, který se v nějakém trashtalku nevyžívá, a když se mu někdo drsně ozve, kolikrát mu nastaví i druhou tvář. Toho například nyní využívá brazilský bijec Johnny Walker, který navázal na svůj nedávný proslov, v němž Procházku označil za „sraba“, který si vybírá soupeře. A proto se s tím pokusí něco udělat.

„Jirka je velmi vybíravým typem člověka. Z jeho chování mám silný pocit, že si chce volit takové podmínky, které mu budou co nejvíce vyhovovat. Už jen to, jak se bojí s Teixeirou bojovat v Brazílii, je toho důkazem. A to je ten důvod, proč s tím chci něco dělat,“ uvedl Walker v interview pro brazilský server Combate.

„Řekl jsem jasně UFC: ‚Dejte mi takového soupeře, který mě k Jirkovi dostane!‘ Ať už bude či nebude šampionem, chci se s ním utkat. V jeho stylu vidím několik mezer, na které hodlám zaútočit. Následně zjistíte, že je Jirka jako šampion velmi přeceňovaný,“ sdělil třicetiletý bijec, který zároveň potvrdil, že podepsal smlouvu k zápasu proti Paulu Craigovi. S ním se střetne 21. ledna na turnaji UFC 283, tedy v Brazílii. Na této lokaci se možná objeví i Procházka s Teixeirou ...

CELÝ ČLÁNEK