V RFA se začíná přiostřovat. Chtělo by to trochu respektu, vzkazuje Ďatelinka Humburgerovi

V RFA se začíná přiostřovat. Chtělo by to trochu respektu, vzkazuje Ďatelinka Humburgerovi

Do turnaje v Prievidzi pod záštitou organizace RFA sice stále zbývají necelé dva měsíce, aktéři hlavního zápasu se však do sebe pustili už nyní, byť se zatím jedná pouze o výměnu názorů.

Do vosího hnízda píchl Dominik Humburger, který na svém Instagramu zveřejnil krátké promo video. “Ze zápasu mám opravdu radost, ale jsem trochu překvapený z modrého rohu, protože už jsem mnohem výše ve světovém rankingu, než je on. Je mi jedno, jakou barvu budu mít na rukavicích, pro mě je důležité, že z klece budu odcházet jako vítěz. Určitě se máte na co těšit,” vzkázal český voják svým fanouškům.

Reakce z druhé strany přišla vzápětí. Milan Ďatelinka uvedl, že ho k vyjádření donutily výzvy od fanoušků, kteří byli zvědaví, jak se vyzyvatel Karlose Vémoly k situaci postaví. “Neříkám to proto, abych tě zesměšnil nebo něco takového, ale v modrém rohu jsi možná kvůli tomu, že jsem domácí, jsem na Slovensku. Další věc je ta, že jsem tě doteď víceméně nezaregistroval, nezlob se na mě,” kontroval v příběhu na Instagramu ...

CELÝ ČLÁNEK