V UFC o něj nestáli, v Bellatoru kraluje. "Lituje Dana White, že mě nechal jít?" ptá se Anderson

V UFC o něj nestáli, v Bellatoru kraluje. \"Lituje Dana White, že mě nechal jít?\" ptá se Anderson

Američan Corey Anderson nemá ve své kariéře na růžích ustláno. V nedávném rozhovoru se vracel ke svému poslednímu zápasu a s jistou hořkostí taky k bývalému zaměstnavateli.

Corey Anderson má za sebou emocionálně velmi turbulentní zápas s Vadimem Nemkovem, s nímž se střetl ve finále Grand Prix polotěžké váhy Bellatoru. V sázce bylo poměrně hodně, šampionský pás polotíhy a milion dolarů pro vítěze celé pyramidy. Jenže vše skončilo dost neuspokojivě jak pro diváky, tak hlavně pro amerického bojovníka, který se po prvním pomalejším kole rozjel a v následujících dvou svého ruského soupeře k ničemu nepustil. Bohužel ale pár vteřin před koncem třetí pětiminutovky došlo mezi oběma borci k neúmyslnému sražení hlavami, na což mimochodem upozornil rozhodčího sám Anderson. Přivolaný doktor nedovolil otřesenému Nemkovovi pokračovat a zápas byl tak na místě ukončen jako no contest (bez výsledku). 

Pokud by se tento incident stal až ve čtvrtém nebo pátém kole, rozhodli by o výsledku rozhodčí v závislosti na bodech udělených do tohoto momentu (jako jsme mohli vidět například v nedávném zápase Martina Budaye) a Corey Anderson by domů odešel jako o milion dolarů bohatší šampion, takto ale ostrouhal ...