Zápasnice UFC byla fanoušky označena za válečnici. Bojovala i přes řezné rány v obličeji

Porážka po patnácti minutách v kleci a obličej, který si prošel devastací. Ashley Yoder odešla o víkendu ze zápasu v UFC zakrvácená a s hlubokými řeznými ranami v obličeji. Američanka odešla po bitvě Emily Ducote na UFC Vega 81 s druhým obočím.

Yoder získala smlouvu s UFC od Dany Whitea v roce 2016 po úspěšném působení v The Ultimate Fighter. Kvůli poslední porážce má nyní negativní skóre 8-9. V UFC má bilanci 3-8, poslední tři duely pětatřicetiletá zápasnice prohrála.

O víkendu zažila Yoder pátou porážku z posledních šesti zápasů v UFC. A to od října 2019. Naposledy prohrála po patnácti minutách. Předchozí další duely prohrála také po rozhodnutích ...