Žebříčky jsou jen pro diváky, říká "Sandman" před zápasem s nebezpečným Číňanem

Žebříčky jsou jen pro diváky, říká "Sandman" před zápasem s nebezpečným Číňanem

Vytáhlý Američan Sandhagen se tento víkend po bezmála roční pauze vrátí do klece. Souboj s Yadongem Songem přijal i přes velký rozdíl v žebříčkovém postavení.

Cory Sandhagen si minulý rok vyzkoušel roli „zachránce“ jednoho z titulových zápasů. Pár týdnů před konáním turnaje UFC 267 se totiž z hlavního předzápasu omluvil kvůli zranění krku tehdejší i současný šampion bantamové váhy Aljamain Sterling a vyzyvatel Petr Yan tak zůstal bez soupeře. Sandhagen tehdy na zaujal uvolněné místo v zápase o prozatimní titul, který se navíc odehrával na druhém konci světa. Přes „Sandmanův“ velmi srdnatý výkon to v Emirátech na ruského bojovníka nestačilo a mladý Američan si tak připsal druhou porážku v řadě. Ta předešlá s Dillashawem ale byla hodně těsná a kontroverzní a s Yanem vzal fight na poslední chvíli, takže by se zdálo, že mu vedení UFC za „odměnu“ nabídne příště nějaký velký zápas. Takový předpoklad se ale nenaplnil, jak Cory připomněl v podcastu The Writer vs. The Fighter.

„Jsem rád, že jsem tu příležitost vzal. Prakticky vždycky titulovému zápasu řeknete ano. Takže toho nelituju, ale řekl bych, že mě to tak trochu posunulo na konec fronty, když se v poslední době domlouvaly další zápasy ...

CELÝ ČLÁNEK