Domácí naděje, titulový zápas v těžké váze nebo souboj obrů. Co nás dnes čeká na KSW v Liberci?

Domácí naděje, titulový zápas v těžké váze nebo souboj obrů. Co nás dnes čeká na KSW v Liberci?

Čtyři domácí zástupci, dva bojovníci ze Slovenska, souboj polských legend nebo titulový zápas v těžké váze. To vše nás čeká již dnes večer na premiérovém turnaji KSW v České republice.

První turnaj polské organizace na našem území se nerodil snadno. O plánech na podobnou akci se proslýchalo již od roku 2020, z čehož však brzy sešlo z důvodů probíhající pandemie covidu. Z organizačních důvodů se neuskutečnil ani turnaj v Ostravě, plánovaný na říjen 2022 s účastí Michala Martínka nebo Petry Částkové, který byl na poslední chvíli přesunut do polského Nového Sadce. Domácí fanoušci se tak dočkají až teď v podobě KSW 79, jenž se odehraje už dnes od 19 hodin v Liberecké Home Credit Aréně.

Ani tentokrát však nebyly přípravy na turnaj ideální. Nejdříve se v lednu zranila v současnosti největší česká hvězda v KSW Michal Martínek, který měl bojovat s Darko Stošićem a před pár dny byl nucen odstoupit z důvodu nemoci také Viktor Pešta. Na kartě tak zůstali pouze čtyři čeští zástupci, které doplní dva borci ze Slovenska. Na co všechno ...

CELÝ ČLÁNEK