Hlavní zápas libereckého KSW obstará rozpačitá odveta po 11 letech

Hlavní zápas libereckého KSW obstará rozpačitá odveta po 11 letech

Šampion těžké váhy Phil De Fries se o svůj pás střetne v Liberci s Toddem Duffeem. Potvrzený duel ale vzbuzuje mezi fanoušky dost rozporuplné reakce.

Už od oznámení prvního turnaje KSW v České republice bylo jasné, že se v hlavním zápase večera představí šampion těžké váhy Phil De Fries. Až teď jsme se však dozvěděli, kdo se s ním v jeho již osmé titulové obhajobě utká. Tím vyvoleným bude Američan Todd Duffee, který tuto informaci sám oznámil v pořadu MMA Hour.

Oba zápasníci se spolu střetli už v roce 2012 na galavečeru UFC v Las Vegas, kde Duffee zastavil Phila už ve třetí minutě prvního kola skrze KO. Angličan tak má svému rivalovi co oplácet. Bohužel je to však asi jediný argument, proč má nadcházející zápas alespoň trochu smysl. Todd Duffee totiž od zmíněného souboje s De Friesem bojoval pouze třikrát, připsal si ještě výhru nad Hamiltonem v roce 2014, prohru s Frankem Mirem o rok později a zápas s Jeffem Hughesem v roce 2019, který byl po 4 minutách ukončen bez výsledku kvůli dloubnutí do oka ...

CELÝ ČLÁNEK