Šampion těžké váhy přišel se zajímavou nabídkou pro siláka Pudziana, ten ji ale zatím nemůže přijmout

Šampion těžké váhy přišel se zajímavou nabídkou pro siláka Pudziana, ten ji ale zatím nemůže přijmout

Šampion těžké váhy Phil De Fries v KSW prakticky vyčistil celou divizi. Svou pozornost tak upřel na potenciální zápas s hvězdou Mariuszem Pudzianowskim, ten ale přiznal, proč na něj zatím nemůže kývnout.

Jen velmi stěží se někomu v rámci organizace KSW povede překonat rekord Phila De Friese v počtu úspěšných titulových obhajob. Angličan se zkušenostmi z UFC našel v Polsku druhý domov, když zde hned ve svém prvním zápase získal šampionský pás těžké váhy a následně jej sedmkrát úspěšně ubránil. Naposledy na nedávném KSW 74 hned v prvním kole uškrtil brazilského jiu-jitsu specialistu Ricarda Prasela. Nejtěžší divizi tak vládne více než 4 roky a nedá se říct, že by se v některém souboji dostal do větších potíží. Co s ním tedy dál?

Není velkým tajemstvím, že Angličan není moc oblíbený u jednoho z majitelů KSW Martina Lewandowského, který často kritizuje jeho zápasnický styl založený na skvělém wrestlingu. Navíc má De Fries podle všeho před sebou poslední zápas pod současnou smlouvou, je tedy otázka, zda mu ji bude organizace vůbec chtít prodloužit. Ostatně i sám Phil možná při současné formě zatouží zkusit štěstí i jinde, a tak by případně rád svou pouť v polské organizaci zakončil tím největším možným zápasem, jaký může tamější scéna nabídnout ...

CELÝ ČLÁNEK