Íránský Hulk prozradil, proč podlehl kazašskému soupeři. Za prohru prý nemohl

Íránský Hulk prozradil, proč podlehl kazašskému soupeři. Za prohru prý nemohl

Íránský Hulk Sajad Gharibi je rozený válečník. Bohužel mu štěstěna nešla naproti v nejvíce důležitý moment života.

Íránský bojovník s „nadpřirozeně“ velkou silou se na svůj boxerský debut připravoval dobré dva roky. Když ovšem nastal ten klíčový moment, tak náhle zklamal. Na short notice a prakticky bez přípravy jej udolal slabší a menší soupeř Djumanov Almat Bakhytovich, který si přezdívá „Kazašský Titán“. Ten překvapil tím, že internetového Hulka zničil na technické KO a uřízl mu obří ostudu.

Klasická výmluva, leč v tomto případě prý opodstatněná. Po dvouměsíčním odstupu Sajad odhalil, že by duel za normálních okolností kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu zrušil. Finančně strádající sponzoři ho ale tlačili do bitvy, jelikož už dříve přišli o peníze, když se zrušil tehdy domluvený boxerský souboj s kulturistou Martynem Fordem.

„Tohle není žádný výmysl, zeptejte se kohokoliv z mého týmu. Chvíli před zápasem jsem měl úpal, který doprovázely silné horečky. Měl jsem 38+ a necítil se vůbec dobře. Nasypal jsem se tedy léky, které mi sice trochu pomohly, ale zase mě omámily. Nebyl jsem tedy schopen boje,“ přiznával deníkem Mirror citovaný íránský bojovník ...

CELÝ ČLÁNEK