Nikdy jsem nic takového nezažil, popsal Gane sílu Tuivasy, po zápase spolu popili na hotelu

Nikdy jsem nic takového nezažil, popsal Gane sílu Tuivasy, po zápase spolu popili na hotelu

Ciryl Gane si nedávno připsal důležité vítězství ve strhujícím zápase proti Tuivasovi. K němu se francouzský válečník vrátil v rozhovoru pro The MMA Hour.

Paříž byla předminulou sobotu svědkem parádního turnaje UFC, který vyvrcholil jedním z nejlepších zápasů těžké váhy za poslední dobu. Ciryl Gane v něm dokázal ve třetím kole krásnou kombinací utlouct Australana Tuivasu. Ten mu ale v předcházející pětiminutovce přichystal hodně pernou chvilku, když jej dokázal přesným pravým hákem posadit na zadek.

„Vůbec nic jsem v tu chvíli necítil, vážně, nic, protože jsem ani nic neviděl. Proto jsem spadl na zem a myslím, že mě ten náraz na zem probral. Když jsem dopadl, tak jsem si řekl: ‚Oh, co se děje?‘ A velmi rychle mi došlo, že mě dostal, takže jsem zareagoval, šel mu po nohou a dokázal se postavit. Potom jsem se asi tři nebo čtyři sekundy vzpamatovával, dostal se od něj dál a byl jsem OK. Ale tam mě fakt dostal,“ vzpomínal „Uličník“ Ciryl na jeden z klíčových okamžiků souboje s australským bombarďákem ...

CELÝ ČLÁNEK