Paddy Pimblett se tvrdě opřel do protiřečících si kritiků, Tonyho Fergusona ale plánuje rychle ukončit

Paddy Pimblett se tvrdě opřel do protiřečících si kritiků, Tonyho Fergusona ale plánuje rychle ukončit

Fanoušci si podle anglického zápasníka protiřečí, když ho označují za "nejhoršího bojovníka v lehké váze" a následně tvrdí, že mu byla legenda předhozena jako potrava.

Je to už skoro rok, co jsme v oktagonu naposledy viděli populárního Paddyho Pimbletta. Ačkoliv tehdy vyhrál, zápas s Jaredem Gordonem se mu moc nepovedl a někteří bojovníci dokonce mluvili o "nejhorším verdiktu v dějinách UFC". Ze souboje si Angličan navíc odnesl zranění kotníku, což si vyžádalo operaci. Z nemocnice sice vzkázal, že chce odvetu, na tu ale nakonec nedojde, neboť vedení našlo pro Paddyho zvučnější jméno. Duel s Tonym Fergusonem ale fanoušci moc dobře nepřijali, jelikož "El Cucuy" poslední 6 fightů prohrál.

"Viděl jsem, že hodně lidí na ten zápas kydá hnůj. Je to trochu otravné, před pár týdny, než byl ten fight oznámen, jsem byl nejhorší lehká váha v UFC, byl jsem s*ačka. A jakmile oznámili, že půjdu s Fergusonem, tak je to zase: Ou, předhazují Tonyho jako potravu vlkům. Jak může být ten nejhorší bojovník v divizi vlk? Přestaňte si protiřečit, vy bando blbců," rozhohnil se Paddy v rozhovoru se Schmoem ...

CELÝ ČLÁNEK