Promotéři Oktagonu odhalili, kdo se ukáže na dalších turnajích

Promotéři Oktagonu odhalili, kdo se ukáže na dalších turnajích

Majitelé organizace Oktagon MMA si o víkendu připsali další divácky atraktivní turnaj, slibně ale vypadají i další akce, které jsou v plánu v následujících měsících. Co vše si promotéři připravili?

Z Brna se cirkus Oktagon přesune mimo domácí scénu, chystá se totiž návrat do frankfurtské Festhalle, kde za necelý měsíc vypukne turnaj s pořadovým číslem 36. O hlavní show se postará Christian Eckerlin, jenž si bude chtít spravit reputaci v odvetě s Brazilcem Oliveirou. Jejich první zápas je totiž po verdiktu rozhodcovské komise GEMMAF bez výsledku, jelikož se nepotvrdilo, že Němec opravdu schytal úder do slabin, byť opakovaně tvrdil, že ano.

O souboji mezi Milošem Petráškem a Stephanem Pützem se už vědělo. Na kartě se našel prostor i pro střední váhu, promotéři vyslyšeli výzvu Zdeňka Polívky a nadělili mu dáreček v podobě Samuela Krištofiče, s nímž prodloužili smlouvu. “Pirát” bude chtít upevnit pozici na vrcholu divize, zatímco “Gameover” zkusí udělat další krůček k vytoužené titulové šanci. Z dalších zápasů stojí za zmínku například duel Bojan Veličković vs. Leandro Silva, v němž si “Apollo” bude chtít spravit chuť po knockoutu, který v boxerském klání vyfasoval od Mazucha. Chybět samozřejmě nesmí ani Christian Jungwirth, “Kelta” čeká obrovská výzva v podobě Mátého Kertésze, jemuž hodlá oplatit porážku z ledna minulého roku. Do Německa zavítá také Jeremy Kimball, “Grizzly” tam zkusí potrápit domácího Hatefa Moeila. Ale bude to mít těžké, německý těžkotonážník si půjde už pro devátou výhru v řadě. Slibně působí další soupeř Davida Zawady, organizace se totiž dohodla s Johnem Hathawayem. Zástupce London Shootfighters mezi lety 2009 a 2014 nasbíral devět zápasů v UFC, přičemž pouze ve dvou případech odcházel s porážkou. K tomu se může pochlubit úctyhodnou bilancí 17-2. Zawada se taktéž dostal do UFC, s “Hitmanem” se ale nemůže srovnávat, v pěti zápasech dokázal vyhrát pouze jednou. Je však potřeba říct, že Angličan už osm let nezápasil.Na kartě figurují i další známá jména, například Jakub Bahník, Alexander Poppeck, Marek Bartl či Václav Mikulášek ...

CELÝ ČLÁNEK