Šéf UFC odhalil zápasy na turnaj v Abu Dhabí, do boje půjdou i Nick Diaz a Tony Ferguson

Šéf UFC odhalil zápasy na turnaj v Abu Dhabí, do boje půjdou i Nick Diaz a Tony Ferguson

Začátkem srpna se UFC vrátí do Abu Dhabí, a tak bylo na čase, aby Dana White odhalil nějaké zápasy, které se mu s týmem podařilo dát dohromady. A přestože půjde jen o turnaj typu Fight Night, vypadá karta opravdu zajímavě.

"V hlavním zápase máte největší prospekt bantamové divize, desítku žebříčku Umara Nurmagomedova, který vyzve druhého Coryho Sandhagena v zápase o post vyzyvatele," představil White hlavní tahák, který nabídne hodně zajímavou bitvu. Američan je extrémně technický postojář se skvělým pohybem, který je navíc na svou váhu hodně vysoký. Neporažený Dagestánec (17-0) se boji v postoji nevyhýbá, ale jak jeho původ napovídá, může v případě potřeby přejít na wrestling a dostat boj na zem, kde má většinou navrch. Bude právě Sandhagen tím, kdo na něj jako první vyzraje?

Největším překvapením je rozhodně další oznámený duel. "V hlavním pětikolovém předzápase se Nick Diaz vrátí do welterové divize, aby bojoval s čtrnáctkou žebříčku Vicentem Luquem, což bude určitě totální válka," láká fanoušky šéf UFC. Po posledním výkonu legendárního Diaze se ale nelze ubránit obavám, v posledním zápase před třemi lety totiž působil, jako by do klece nastoupil z donucení. Doufejme, že teď bude v lepší formě. Luquemu se v poslední době moc nedařilo, takže by se mohlo jednat o vyrovnaného soupeře ...

CELÝ ČLÁNEK