Veteráni UFC se potkali v ringu bez rukavic. Zápas trval jen pár vteřin!

Veteráni UFC se potkali v ringu bez rukavic. Zápas trval jen pár vteřin!

Organizace Bare Knuckle FC, která pořádá souboje v boxu bez rukavic, se v posledních letech stala vyhledávaným útočištěm pro mnohé ex-UFC bojovníky. Tentokrát si tam odbili premiéru dva naráz.

Za veterána UFC se dnes označuje takřka každý, kdo se v nejslavnějším oktagonu objevil. Chris Camozzi si ale tohle přízvisko zaslouží, neboť tam absolvoval 19 zápasů. Po posledním vyhazovu (celkem ho UFC angažovala třikrát) si vyzkoušel také kickbox v prestižní GLORY, aby se pak následně opět vrátil do klece. Naposledy byl minulou sezónu k vidění v PFL. Ačkoliv tam 2 ze 3 zápasů vyhrál a vedení mu prý slíbilo místo i pro letošní ročník, nakonec se ho po šestiměsíčním vyčkávání bez udání důvodu zbavili. Na trhu je ale aktuálně velká poptávka, a tak se 35letý Američan upsal organizaci BKFC. Jednání ale nebylo jednoduché.

"Nejsem finančně úplně tam, kde bych chtěl v BKFC být, ale udělal jsem to, že jsem podepsal smlouvu jen na jeden zápas. Pak s nimi hodlám opět vyjednávat. Takže bude záležet na mém výkonu. Nabídli mi delší kontrakt, ale já na sebe tak trochu vsadil. Chci vědět, zda po dobrém výkonu a highlightovým momentům dostanu více peněz," nechal se slyšet ještě před premiérou ...

CELÝ ČLÁNEK