Z Las Vegas do Bratislavy! Lopez si našel slovenskou partnerku a v Oktagonu opět cílí na titu

Z Las Vegas do Bratislavy! Lopez si našel slovenskou partnerku a v Oktagonu opět cílí na titu

Oktagon 47 v Bratislavě nabídne i jiné duely, než očekávané střety mezi fightery z Česka a ze Slovenska. Například takového Gustava Lopeze. Ten okusil slavné UFC, tam mu to ale nevyšlo, a tak zamířil do Oktagonu, kde hned v prvním zápase získal šampionský pás, aby o něj o pár měsíců později zase přišel. Za poměrně krátkou dobu tento Hispánec získal řadu fanoušků. A také fanynek. S jednou z nich ostatně právě v Bratislavě žije.

Věčně usměvavý Američan začal původně s wrestlingem. Měl však spoustu kamarádů, kteří se věnovali MMA. Jeden z nich kdysi na poslední chvíli vypadl, a tak šel do klece Lopez. Vyhrál KO stylem za 7 vteřin a nepřekvapí, že už se k wrestlingu nevrátil.

Podobně rázný byl i Lopezův nástup do Oktagonu. V prosinci vzal titulový zápas jen pár týdnů před střetem v 02 aréně a z něj odešel s titulem prozatimního šampiona bantamové váhy. Právoplatným držitelem byl ale Dán Jonas Magard. „Je jen další v řadě,“ prohodil Lopez na jeho adresu. Nakonec ale dánský žralok vyhrál v Liberci poměrně jasně. V bratislavské aréně Ondreje Nepely však hodlá americký fighter opět štěstěnu naklonit na svou stranu.  ...

CELÝ ČLÁNEK