Premiéra v boxu bez rukavic nechvalně známému veteránovi UFC nevyšla, schytal tvrdé KO

Premiéra v boxu bez rukavic nechvalně známému veteránovi UFC nevyšla, schytal tvrdé KO

Tak to vypadá, že v boxu bez rukavic mu pšenka nepokvete. Greg Hardy toho v ringu moc nepředvedl, do počítání šel už v prvním kole a na začátku druhého padl KO.

Američan Greg Hardy jde ze sportu do sportu. Nejprve odehrál 6 sezón v NFL (nejvyšší liga amerického fotbalu), ale po obvinění z napadení bývalé přítelkyně neoficiálně ukončil kariéru a dal se na trénink MMA. Boj v kleci mu celkem sednul, úvodních šest zápasů vyhrál v prvním kole a dostal se až do UFC, kde byl ale hned v prvním duelu diskvalifikován za koleno do uzemněného soupeře. O něco později o výhru přišel zase proto, že během pauzy použil inhalátor.

Hardy sice měl potenciál, ale na nejlepší patnáctku to zatím v těžké váze nebylo. Po 3 prohrách v řadě, kdy ho postupně knockoutovali Tybura, Tuivasa a Spivak, s ním však UFC neprodloužilo smlouvu. Záchranné laso mu ale okamžitě nabídla organizace Bare Knuckle FC, která pořádá souboje v boxu bez rukavic. Ještě předtím si ale obrovitý američan vyzkoušel klasickou variantu. Výrazně menšího soupeře knockoutoval na začátku druhého kola a o měsíc později porazil o dost kvalitnějšího Hasima Rahmana na body. Trochu si tak zvedl pochroumané sebevědomí z MMA ...

CELÝ ČLÁNEK