10-7 Naprostá dominance - tímto způsobem se boduje kolo jen velmi výjimečně, při takto jednostranném boji většinou ringový rozhodčí ukončuje zápas předčasně.
10-8 Výrazná dominance - tímto způsobem se boduje, pokud má jeden z bojovníků výraznou převahu, má více zásahů, vytváří soustavný tlak a celkově po většinu kola dominuje nad soupeřem.
10-9 Mírná dominance - tímto způsobem se boduje, pokud má jeden z bojovníků mírnou převahu nebo i v případě, kdy jde o vyrovnaný průběh, přesto lze jednoho z bojovníků označit za vítěze kola. Tímto způsobem udělují rozhodčí body nejčastěji.
V případě, kdy ani jeden ze soupeřů nemá z žádného hlediska větší dominanci, mohou rozhodčí udělit i bodové ohodnocení kola 10-10 (remíza). Rozhodčí by však tímto způsobem měli rozhodovat zcela výjimečně.
Od uděleného bodového ohodnocení se zpravidla odečítají případné penalizace udělené ringovým rozhodčím během daného kola.
Po skončení zápasu se body jednotlivých rozhodčích za všechna kola sčítají a rozhodují o výsledku zápasu u daného rozhodčího. O celkovém výsledku zápasu pak rozhoduje většinový poměr všech bodových rozhodčích. V případě tří bodových rozhodčích je tedy nejčastější výsledek zápasu 3:0 (pokud všichni určí stejného vítěze) nebo 2:1 (pokud dva rozhodčí určí za vítěze jednoho bojovníka a jeden rozhodčí opačného). Méně častým, ale u veřejnosti většinou chybně pochopeným, může být výsledek zápasu v případě, kdy výsledek zápasu skončí 1:0 (jeden rozhodčí určil vítěze zápasu a dva rozhodčí dali remízu). V tomto případě tedy nekončí zápas vítězem, ale remízou (z důvodu většinového poměru rozhodčích).